Chemia budowlana Ardex – wysokiej jakości materiały budowlane

Obecnie pod pojęciem chemii budowlanej kryje się bardzo wiele dedykowanych produktów niezbędnych na praktycznie każdym poziomie budowy. Warto wspomnieć, że na samym początku w kategorii chemii budowlanej mogliśmy spotkać wszelkiego rodzaju materiały sypkie, które stanowiły tylko dodatek do betonu. Obecnie Kategoria chemii budowlanej rozrosła się o pokaźną liczbę dedykowanych produktów, które w większości przypadków są gotowe do użycia bez konieczności mieszania ich z betonem.
Wybierając się do lokalnej hurtowni budowlanej w Szczecinie, Poznaniu czy Krakowie, możemy zauważyć, że dużą część jej asortymentu stanowi wcześniej wspomniana chemia budowlana, którą dostarcza wielu krajowych i zagranicznych producentów specjalizujących się tylko w tym przedziale produktów. Przyglądając się dokładniej tej kategorii materiałów budowlanych, zobaczymy wiele firm dostarczających kompleksowe rozwiązania, które mają nam zagwarantować odpowiednią jakość i wytrzymałość użytych produktów. Dzięki temu możemy wybrać dedykowany system materiałów, które są przeznaczone na stan surowy, wyrównanie posadzki, stworzenie uszczelnienia podpłytkowego, klejenia płytek i kamienia, fugowania, szpachlowania czy klejenia podłóg.

Chemia budowlana Ardex

W przypadku firmy Ardex, która od prawie 60 lat specjalizuje się w chemii budowlanej, również możemy otrzymać gotowe zestawy produktów, które są dedykowane do konkretnego rodzaju prac budowlanych i remontowych. Firma Ardex oferuje klientom gotowe karty systemowe, które są nie tylko zestawieniem produktów tworzących jeden system, ale stanowią instrukcję, jak prawidłowo wykonać wybrany zakres prac.

Hydroizolacja łazienki

W przypadku systemu łazienkowego firma Ardex udostępnia dwa rodzaje hydroizolacji łazienki. Pierwsza z możliwości to hydroizolacja z uszczelnieniem zespolonym do wykonania, którego potrzebujemy produkty do wyrównania podłoża Ardex AM 100 lub Ardex AR 300, masę uszczelniającą Ardxex 8+9, taśmę uszczelniającą Ardex SK 12, elastyczną zaprawę klejową Ardex X 7G, oraz produkty do fugowania takie jak fuga elastyczna Ardex G 6 Flex i silikon sanitarny Ardex SE.
W przypadku systemu łazienkowego Ardex, mamy również do wyboru hydroizolację z wykorzystaniem maty uszczelniającej, gdzie do wcześniej wymienionego zestawu produktów Ardex, zamiast masy uszczelniającej 8+9 jest dodany klej uszczelniający Ardex 7+8 i mata uszczelniająca Ardex SK 100 W.
Z pozostałych rozwiązań dostępnych w ofercie firmy Ardex znajdziemy również dedykowane systemy posadzek przemysłowych, układania kamienia naturalnego, okładzin wielkoformatowych, systemy tarasowo balkonowe i systemy basenowe, które zapewniają nam optymalne zabezpieczenie i przygotowanie podłoża na każdym etapie prac.
Podsumowując oferta chemii budowlanej Ardex to kilkadziesiąt dedykowanych produktów do zastosowań domowych oraz w budownictwie na większą skalę, gdzie liczą się produkty o doskonałych właściwościach, dużej wytrzymałości oraz zachowujące swoje parametry w skrajnych warunkach.
Szeroki wybór produktów Ardex jest dostępny w ofercie hurtowni budowlanej Nowa-System, która oprócz sprzedaży lokalnej w Szczecinie, oferuje produkty w sklepie online, gdzie można dokonać zamówienia z wysyłką na dowolny adres.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.