Dlaczego musisz zainwestować w zamek do drzwi Tedee Gerda?

Artykuł partnera.

Inteligentne zamki do drzwi cieszą się ogromną popularnością wśród milionów użytkowników na całym świecie. Pozwalają na zwiększenie komfortu życia oraz bezpieczeństwa domowników. Istnieje wiele, różnorodnych systemów otwierania drzwi ale wśród nich prym wiedzie zamek Tedee Gerda, który jest produktem znakomitej i doświadczonej firmy – Gerda.

Inteligentne systemy otwierania drzwi

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań umożliwiających otwarcie drzwi w inny sposób aniżeli tradycyjnym kluczem, od którego użytkowania powoli się odchodzi. W blokach lub w budynkach, do których dostęp ma większa liczba osób stosuje się najczęściej klawiaturę numeryczną, gdyż ci, którzy pragną dostać się do wnętrza budynku muszą wpisać odpowiedni kod odblokowujący. Chcąc podzielić się kodem wejściowym do drzwi wystarczy podać jego kombinację innym, co stanowi zarówno zaletę jak i wadę tego systemu. Zaletą jest to, że nie ma konieczności dorabiania kluczy lub przekazywania ich innym jednakże wadą to, iż kod do zamka może się dostać w niepowołane ręce. Nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie systemem otwierania drzwi jest także otwieranie zamkiem biometrycznym jednakże system ten ma pewną wadę. Otóż nie mamy możliwości udzielenia nagłego dostępu (wcześniej nie przewidzianego) innym, gdyż wymaga to wcześniejszego zarejestrowania w bazie ich odcisków. Z drugiej jednak strony nie istnieje także ryzyko zagubienia klucza, karty magnetycznej czy innego przedmiotu, za pośrednictwem którego możemy otworzyć drzwi.  Współcześnie wielu z nas nie rozstaje się ze swoimi telefonami. Smartfony mają wiele przydatnych funkcji, a jedną z nich jest możliwość otwierania zamka do drzwi (pod warunkiem że mamy zamek wyposażony w tego typu system i zainstalowaną na smartfonie aplikację). Zamkiem takiego typu jest na przykład zamek Tedee Gerda, który cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników na całym świecie.

Zalety zamka Tedee

Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z zamka Tedee Gerda, ale do najważniejszych z nich należy zaliczyć komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo, jakie gwarantuje posiadanie tego systemu domownikom. Zamek obsługiwany jest za pomocą smartfona i może wysyłać użytkownikowi powiadomienia za każdym razem gdy drzwi zostają otwarte. Dodatkowo można go otwierać i zamykać z wykorzystaniem smartfona również wówczas gdy nie znajdujemy się w pobliżu drzwi. Do innych jego zalet należy także zaliczyć możliwość otwierania drzwi bez użycia rąk, nadawanie poziomu dostępu poszczególnym użytkownikom (administrator, gość, zarządca) i przedstawianie użytkownikom historii otwierania i zamykania drzwi.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.