Dlaczego warto kupić nowe mieszkanie w Gdańsku?

Artykuł partnera.

Gdańsk to jedno z najlepszych w Polsce miejsc do życia i prowadzenia biznesu. Nie bez powodu jest tu ogromny popyt na mieszkania od deweloperów. Za zakupem takiej nieruchomości przemawia wiele przesłanek – oto najważniejsze z nich.

Bogata oferta mieszkań

Jeśli chodzi o nowe mieszkania w Gdańsku, oferta jest bardzo bogata i na tyle różnorodna, że każda zainteresowana jego zakupem osoba jest w stanie znaleźć lokal odpowiadający indywidualnym potrzebom – od kawalerek po luksusowe apartamenty. Dostępne są zarówno mieszkania wykończone pod klucz, czyli gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się, jak i w stanie surowym, a więc wymagające prac wykończeniowych. Mieszkania można kupić praktycznie na każdym etapie inwestycji realizowanych przez deweloperów, niemniej najbardziej atrakcyjne oferty znikają z rynku w tempie błyskawicznym.

Liczne udogodnienia

Klienci firmy Hossa bardzo cenią podejście tego dewelopera do kwestii związanych z udogodnieniami, które znacząco podnoszą jakość życia. Nowoczesne osiedla powstające w Gdańsku znajdują się w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej i zapewniają lokatorom szybki dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Nie brakuje na nich również terenów zielonych sprzyjających odpoczynkowi na świeżym powietrzu oraz placów zabaw dla dzieci. W blikach funkcjonują windy oraz ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

 Wysoki standard mieszkań

Nowe mieszkania w Gdańsku wyróżniają się wysokim standardem i świetną jakością. Przy ich budowie deweloperzy stosują najnowsze technologie oraz najlepsze gatunkowo materiały. Budynki i znajdujące się w nich lokale są profesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane ze szczególną starannością. Kupując w Gdańsku nowe mieszkanie, można mieć pewność, że przez długi czas nie będzie konieczności przeprowadzania w nim poważnego remontu.

Rękojmia i gwarancja

Mieszkania z rynku pierwotnego są objęte 5-letnią rękojmią. Oprócz tego większość deweloperów udziela na nie dodatkowej gwarancji. W przypadku mieszkań używanych nie wchodzi to w rachubę.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.