Dlaczego warto kupować mieszkanie na nowych osiedlach?

Artykuł partnera.

Zakup mieszkania to decyzja na całe życie, dlatego warto dokładnie określić swoje możliwości i oczekiwania. W głowach tych, którzy stoją przed zakupem mieszkania, najczęściej pojawia się pytanie o to, czy lepiej wybrać mieszkanie od dewelopera, czy może lepiej postawić na mieszkanie z rynku wtórnego. To pierwsze bez wątpienia ma wiele zalet. Jedną z nich jest fakt usytuowania budynku na nowym osiedlu. Dlaczego warto kupić mieszkanie na nowym osiedlu?

Poszukując mieszkania, zastanawiamy się zwykle nad wieloma kwestiami: lokalizacją, ceną czy metrażem. Przeglądamy wiele ofert w poszukiwaniu tej, która sprosta naszym wymaganiom. Jedną z decyzji, którą podejmujemy na samym wstępie poszukiwań mieszkania, jest wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym, a wtórnym. Mieszkania z rynku wtórnego to zazwyczaj lokale w blokach na starszych osiedlach, gdzie na próżno szukać udogodnień w postaci windy czy własnego ogródka – tak pożądanych obecnie. Z tego względu znacznie lepszym rozwiązaniem jest wybór mieszkania na nowym osiedlu.

Nowe osiedle – dogodna lokalizacja, komfort i nowoczesność!

Zakup mieszkania na nowym osiedlu, bezpośrednio od dewelopera niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszym, najważniejszym atutem mieszkania deweloperskiego jest możliwość urządzenia go wedle własnego gustu. W odróżnieniu od mieszkania „z drugiej ręki”, w przypadku mieszkania od dewelopera nie musimy skuwać płytek, wymieniać instalacji – wszystko jest nowe i przygotowane do własnej aranżacji. Niewątpliwą zaletą wynikającą z zakupu mieszkania od dewelopera jest to, że nowe lokale znajdują się w nowoczesnych i funkcjonalnych blokach, w pełni dostosowanych do potrzeb i wymagań mieszkańców.

Przykładowo: inwestycje deweloperskie w Szczecinie są częścią nowoczesnych osiedli. Co przemawia za ich wyborem? Nowe osiedla wyróżniają się dogodną lokalizacją – deweloperzy, z myślą o nabywcach, którymi są zwykle rodziny z dziećmi, lokalizują osiedla bloków mieszkalnych w pobliżu przedszkoli, szkół, przychodni, sklepów – wszystko po to, by zapewnić mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo.

W Szczecinie przykładem bloku wchodzącego w skład nowoczesnego osiedla, jest budynek przy ulicy Potulickiej, będący inwestycją firmy Graz Deweloper, oferującej mieszkania na sprzedaż w Szczecinie. Mieszkańcy bloku przy Potulickiej mają do dyspozycji dwupoziomowe garaże, nowoczesną windę oraz przydomowe ogródki i tarasy.

Innym nowoczesnym osiedlem, w skład którego wchodzi 6 budynków po 35 mieszkań każdy, jest Nowe Osiedle Dąbrówki. Tam również czekają na mieszkańców liczne udogodnienia: nowoczesne windy, komórki lokatorskie, garaże pod budynkiem oraz miejsca postojowe na zewnątrz budynków.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.