Dlaczego warto odwiedzić Mercure Hotels Szczyrk Resort?

Artykuł sponsorowany.

Odpoczynek jest czymś normalnym i często chcemy go spędzić w warunkach komfortowych, w spokojnym otoczeniu. Niestety, zdarzają się przypadki, w których jednak nie ma takiej atmosfery, nawet pomimo zapewnień organizatorów. Wypoczynek ma być zarazem ucieczką od problemów zawodowych, prywatnych, a może i nawet rodzinnych, ale przede wszystkim zresetowaniem się i świetnym spędzeniem czasu. Chcąc zdecydować się na górskie klimaty, warto wybrać Mercure Hotels Szczyrk Resort. Jakie są zalety odwiedzenia tego miejsca? Aby się przekonać, zachęcamy do przeczytania naszego artykułu.

Hotel Szczyrk a przepiękne widoki

Przeważnie mieszkając w domu czy w mieszkaniu, nie mamy pięknych widoków za oknem. Wspaniałych krajobrazów szukamy raczej w opowieściach filmowych bądź na pocztówkach. Zdecydowanie się na hotel Szczyrk jest bardzo dobrym rozwiązaniem z prostego powodu – widok na panoramę Beskidu Śląskiego i jego najwyższy szczyt, czyli Skrzyczne. Takie widoki będą idealne zarówno dla rodziny z dziećmi, ale i też dla pary, która chce spędzić romantyczne chwile z daleka od miejskiego zgiełku.

Samo położenie obiektu (660 m n.p.m) sprawia, że możemy się poczuć wyjątkowo. Spora część górskich wypadów kojarzy się ze spaniem w hostelach czy schroniskach, natomiast hotel Szczyrk to zupełnie inna półka. Na gości czeka moc atrakcji, ale już sam widok za oknem po przebudzenia daje wiele do myślenia i pokazuje, że nasze polskie krajobrazy są przepiękne. 

Hotel Szczyrk zapewnia masę atrakcji

Przeważnie gdy decydujemy się na weekendowe szaleństwo w górach, skupiamy się tylko i wyłącznie na tym, żeby pozjeżdżać na nartach bądź zaliczyć górskie spacery. Są jednak osoby, które nie do końca w ten sposób chcą się bawić, ale doceniają przepiękną przyrodę dookoła. Hotel Szczyrk to miejsce, w którym każdy będzie mógł dostosować różne atrakcje do tego jak mu się to podoba. Nie jest to tylko i wyłącznie miejsce, które służy jako noclegownia, ale może być też idealne do zorganizowania konferencji biznesowej czy naukowej. Goście mają do swojej dyspozycji 4000m2 przestrzeni konferencyjnej, w której mogą odbywać się różnego rodzaju eventy. 

Ogromną ciekawostką jest to, że hotel ten posiada lądowisko dla helikopterów, więc klienci biznesowi, którzy w ten sposób chcą podróżować, nie muszą przyjeżdżać samochodem bądź innym środkiem lokomocji. W letnie wieczory warto skorzystać z terenu grillowego z wiatą na 400 osób, ale to nie wszystko. Na gości czekają dobrze zaopatrzone punkty gastronomiczne, strefa SPA&Wellness wraz z sauną. Hotel Szczyrk robi wszystko, aby zapewnić gościom maksymalną moc wrażeń nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci poprzez specjalnie dla nich wydzieloną strefę.

Obsługa w Hotel Szczyrk jest na najwyższym poziomie

Istotnym czynnikiem, który jest równie istotny to obsługa klienta. Zdarzają się sytuacje, w których to wynajmujemy domek czy też korzystamy z różnego rodzaju ośrodków i ogólnie mówiąc, nie jest to najwyższy standard spełniania oczekiwań osób przyjeżdżających. Hotel Szczyrk ma doświadczony personel, który jest przeszkolony z zakresu obsługi klienta i z pewnością dołoży starań na każdym kroku. Nie tylko więc samo zaplecze ma znaczenie, ale również małe gesty wykonywane w stronę gości.

Na gości czeka masa apartamentów, które będą idealnym miejscem do wypoczynku, a doświadczona kadra Hotel Szczyrk zrobi wszystko, żeby każda osoba odwiedzają ten ośrodek wracała z uśmiechem na ustach. Każdy z nas przecież kocha kolekcjonować piękne chwile, więc zdecydowanie się na przyjazd do Szczyrku to idealny sposób na wypoczynek czy też zorganizowanie wydarzeń o charakterze biznesowym i kulturalnym.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.