Dlaczego warto zastosować ocieplenie pianką Pur?

Wykonanie prawidłowej i efektywnej termo i hydroizolacji wymaga zastosowania trwałych i wytrzymałych materiałów. Jednym z nich jest pianka poliuretanowa, która coraz częściej wypiera tradycyjne metody ocieplania budynków. Metoda izolacji natryskowej pianką Pur to nowoczesny sposób na szybką i trwałą izolację poddasza, stropów, fundamentów i posadzek. Dlaczego warto ocieplić budynek pianką PUR? Czym się wyróżnia na tle innych materiałów do ocieplania?

Pianka PUR – dlaczego warto z niej skorzystać?

Wraz z rozwojem technologii rośnie świadomość inwestorów w zakresie stosowania nowych metod do ocieplania budynków. Coraz częściej wełna mineralna zastępowana jest innymi materiałami. Niewątpliwie jednym z najlepszych materiałów izolacyjnych jest pianka poliuretanowa. Jest to elastyczny i lekki materiał, który nie obciąża konstrukcji, wyróżniający się świetnymi parametrami przyczepności – doskonale przylega do każdego rodzaju materiału. Pianka Pur jest odporna na działanie wilgoci, pleśni, grzybów oraz drobnoustrojów. Zaletą stosowania izolacji pianką Pur jest jej wytrzymałość – zachowuje swoje właściwości izolacyjne i parametry mechaniczne przez wiele lat. Co więcej, jest to materiał odporny na mróz i gnicie oraz co bardzo istotne, obojętny pod względem zapachu. Więcej informacji o metodzie izolacji natryskowej pianką Pur znajduje się na: www.termil.pl

Izolacja natryskowa pianką PUR – szybka i trwała metoda!

Izolacja natryskowe pianką poliuretanową jest polecaną metodą ocieplania w budownictwie. Pianka Pur cechuje się świetnymi właściwościami izolacyjnymi, tłumi hałasy z zewnątrz oraz co bardzo istotne, nie obciąża konstrukcji dachu czy poddasza jak tradycyjna wełna mineralna. Zaletą stosowanie izolacji pianką Pur jest szybkość wykonania usługi. Pianka rozprowadzana jest za pomocą specjalistycznego sprzętu w formie natrysku, dzięki czemu dotarcie do trudno dostępnych miejsc jest bez problemowe. Pianka zwiększa swoją objętość, szczelnie wypełniając wszystkie pęknięcia, szczeliny i dziury, przez które ucieka ciepło z budynku. Izolacja natryskowa wykorzystywana jest do ocieplania poddaszy, stropów, fundamentów i posadzek zarówno w budynkach prywatnych i przemysłowych.

Ocieplanie budynków pianką Pur to skuteczna, trwała i efektywna metoda na izolację termiczną, dzięki której obniżymy rachunki za ogrzewanie domu. Warto zainwestować w nowoczesną metodę izolacji natryskowej!

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.