Geda24.pl – czym zajmuje się firma?

Artykuł sponsorowany.

Greda24.pl to generalny dystrybutor niemieckiego sprzętu Geda w Polsce. Posiadamy sprzęty nie tylko do sprzedaży, ale również do wynajmu, dzięki czemu każdy kto ich potrzebuje, może sobie na nie pozwolić. Oprócz tego, prowadzimy również serwis urządzeń Geda i oferujemy również kursy i szkolenia na operatora dźwigu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również i przeszkolenie z jego używania.

Historia firmy Geda24.pl

ZI-CO Sp. z o.o. powstała w roku 2003, a w 2017 powstała spółka High-Tech Sp. z o.o i od tamtego czasu działają one nieprzerwanie. Warto wspomnieć, że firma Geda24.pl jest zaledwie jedną z marek funkcjonujących online pod wymienioną spółką. Ogromną zaletą firmy Geda24 jest to, że posiada ona wiele certyfikatów, które są potwierdzeniem autentyczności posiadanych przez nią w asortymencie produktów Geda. Certyfikaty te przyznawane są firmie Geda24 co roku przez niemieckiego producenta tych maszyn.

Czym dokładnie jest transport pionowy?

Transport pionowy na budowie oznacza rodzaj transportu odbywającego się po linii góra-dół. Za jego pomocą można przemieszczać zarówno elementy konstrukcji, jak i materiały potrzebne do pracy. W ten sposób można również przemieszczać pracowników w sposób bezpieczny. Tego rodzaju środki transportu dzieli się na mechaniczne oraz ręczne.

Czego potrzebuje branża dachowa?

Branża dachowa jest branżą specyficzną, w której liczy się bezpieczeństwo, precyzja i często również szybkość działania. Branża dachowa potrzebuje więc wszelkiego rodzaju podnośników, wciągników, wind czy platform za pomocą których możliwe jest bezpieczne dostarczenie towarów oraz ludzi na dach. Oprócz tego, branża dachowa potrzebuje specjalnych zsypów do gruzu, dzięki którym będzie można z łatwością pozbywać się nawarstwiających się odpadów i zsypywać je na dół do kontenera.

Co można znaleźć w naszym asortymencie?

W asortymencie sklepu internetowego Geda24 można znaleźć najróżniejszego rodzaju sprzęty potrzebne w przemyśle budowlanym oraz dekarskim. Można u nas znaleźć wyciągi pochyłe, dźwigi budowlano-towarowe, windy do solarów, do przeprowadzek, dla elektrowni i dla przemysłu. Ponadto, mamy w naszej ofercie również platformy towarowo-osobowe oraz platformy podwieszane. Proponujemy także kursy i szkolenia na operatora dźwigu. Maszyny dostępne u nas można nie tylko kupić, ale także wynająć.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.