Hotel, który zaprasza ciepłem

Promienniki elektryczne mogą znacząco odmienić wizerunek całego hotelu. Goście szybko zaczną sobie chwalić komfort i ciepło, które zapanuje w obiekcie. Właściciel hotelu z pewnością doceni niskie koszty eksploatacyjne takiego rozwiązania. W których miejscach warto przede wszystkim zainstalować urządzenia?

Zaufanie

To normalne, że do nowinek technicznych, możesz podchodzić nieco nieufnie. Przygotowywanie całej sieci promienników to wydatek, który chcesz aby się opłacił. Dlatego, jeśli się wahasz i rozmowy ze specjalistami Cię nie przekonają, wybierz jedno miejsce, aby przetestować ich działanie. Powinno być to miejsce, w którym elektryczne promienniki będą miały pole do popisu. Miejsce, w którym nie będzie łatwo sprostać zadaniu. Wybierz pomieszczenie, w którym przebywać będą zarówno goście, jak i pracownicy.

Hol oraz lobby

Idealnym poligonem doświadczalnym, w którym możesz sprawdzić każdy elektryczny promiennik będzie hotelowy hol lub lobby. To miejsca, w których panuje nieustanny ruch. Drzwi są cały czas otwierane i zamykane. W związku z tym, tradycyjne ogrzewanie ma problemy z utrzymaniem określonej temperatury. Dlaczego? To bardzo proste. Dąży ono przede wszystkim do ogrzania powietrza, znajdującego się w pomieszczeniu. Jak wiadomo, ciepłe powietrze unosi się, w związku z czym szybko wydobywa się, jeśli otworzymy drzwi lub okna. Promienniki elektryczne nie oddziałują na powietrze, a na ludzi oraz przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu. W związku z tym, ich działanie odczuwalne jest natychmiast po uruchomieniu. Bez wpływu na skutki ich działania pozostają otwierane drzwi.

Specjaliści, którzy służą radą

Podczas podejmowania decyzji, nie musisz kierować się artykułem. Kieruj się zapewnieniami ekspertów. Znajdziesz ich, np. na stronie internetowej irsystem.pl. Wyjaśnią Ci oni wszelkie wątpliwości, jeśli chodzi o elektryczne promienniki. Podzielą się z Tobą swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Chętnie również przygotują projekt i zainstalują pierwsze promienniki elektryczne w Twoim hotelu.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.