Jaka brama garażowa będzie najlepsza do Twojego domu?

Artykuł partnera.

Domek jednorodzinny bez bramy garażowej? Ciężko sobie to wyobrazić! To element wyposażenia, który nie tylko chroni przed niepowołanym gośćmi, ale też przed uciekaniem ciepła. Chcesz dowiedzieć się, jak wybrać bramę garażową? Zapraszamy do lektury!

Bramy garażowe – do wyboru, do koloru

Typów i rodzajów bram garażowych jest całkiem sporo, a te, które już istnieją, są regularnie ulepszane. Najprostszym z mechanizmów są bramy rozwierane. To najtańszy, ale jednocześnie najmniej opłacalny model, który do otwierania wymaga sporo miejsca, przez co powoduje, że zimą może czekać Cię konkretne odśnieżanie. W tym modelu łatwo też stracić uciekające ciepło: nie jest on zbyt szczelny.

Bramy garażowe uchylne są coraz rzadziej wybierane. Ten model pociąga się do siebie, a później skrzydło chowa się pod sufitem. To tanie rozwiązanie, które niestety wiąże się ze sporymi wydatkami na ogrzewanie: bramy uchylne nie są zbyt szczelne.

Zdecydowanym liderem jeśli chodzi o ochronę przed utratą ciepła są bramy garażowe segmentowe. Nie zajmują one dużo miejsca, bowiem chowają się pod sufitem. Można też wejść do garażu nawet jeśli brama wciąż się otwiera. W naszej opinii bramy garażowe segmentowe Oknoplast to najlepszy wybór, jeśli chcesz stworzyć dom przyjazny środowisku i energooszczędny.

Bramy garażowe Oknoplast

Wciąż nie wiesz, jaką bramę garażową wybrać? Postaw na rozwiązanie, któremu zaufało wielu. Bramy garażowe Oknoplast to nie tylko bezpieczne i designerskie rozwiązanie, ale także skuteczna bariera dla ciepła, które lubi uciekać przez wszelkie nieszczelności. Oferowane przez firmę solidne, segmentowe konstrukcje o wysokich parametrach izolacyjności chronią przed wychłodzeniem jak żadne inne. Dzięki temu budynek nie traci ciepła, a Ty: pieniędzy na ogrzewanie. Którą propozycję marki Oknoplast wolisz?

Brama segmentowa Belado

Pierwszą z opcji są bramy garażowe Belado. Charakteryzują się one najwyższą jakością wykonania, znakomitym designem oraz wysokim parametrom izolacyjności cieplnej. Zastosowany w Belado wyjątkowo gruby pancerz wyjątkowo skutecznie zabezpiecza wnętrze garażu oraz pomieszczeń gospodarczych przed wychłodzeniem, także podczas wysokich mrozów. To rozwiązanie odpowiednie dla różnych budynków: bramy garażowe Belado mogą mieć maksymalną szerokość 5,5 metra, co sprawia, że mogą zostać one wykorzystane nawet w sporych, dwustanowiskowych garażach.

Brama segmentowa Dekedo

Drugą propozycją marki Oknoplast jest brama segmentowa Dekedo. Najkrócej można opisać ją jako produkt o jakości premium i wysokiej funkcjonalności. W jej projektowaniu i tworzeniu istotny jest każdy, nawet najdrobniejszy detal i jest to widoczne nie tylko w wyglądzie bramy, ale też w jej niezawodnym działaniu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoliło stworzyć produkt o ponadprzeciętnej trwałości, bezawaryjności i wygodzie obsługi. To prawdziwy must have do każdego nowoczesnego domu. Bramy garażowe Dekedo mogą mieć wymiar od 2250 mm do 5500 mm, dzięki czemu sprawdzą się też w garażach z dwoma stanowiskami.

Więcej szczegółów o poszczególnych modelach bram garażowych znajdziesz na stronie internetowej Oknoplast. Czekają tam na Ciebie również doradcy, którzy pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję. Zapraszamy!

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.