Która wisząca szafka łazienkowa sprawdzi się w Twoim domu?

Łazienka w bloku to zazwyczaj niewielkich rozmiarów pomieszczenie, w którym trzeba zmieścić całą masę niezbędnych przedmiotów. Inaczej jest w domach, gdzie można stworzyć salon kąpielowy z prawdziwego zdarzenia. Niezależnie od tego, którą z nich planujesz wyposażyć, w każdej przyda się wisząca szafka łazienkowa. Ale którą wybrać?

Łazienkowe szafki wiszące pod umywalkę

To absolutny must have w każdej łazience. Dlaczego? Ponieważ taką szafkę umieszcza się w miejscu, w którym konieczny jest jakikolwiek mebel. Zabudowa mało estetycznych rur doprowadzających wodę sprawia, że pomieszczenie staje się przytulniejsze. Do tego wisząca szafka łazienkowa może stanowić podstawę dla Twojej umywalki. A to obecnie bardzo modne rozwiązanie. W praktycznych szufladach schowasz więc najpotrzebniejsze rzeczy, a za drzwiami ukryjesz szpetny syfon. Wciąż jednak masz do niego łatwy dostęp, by w razie awarii móc szybko zareagować. Niezależnie więc od gabarytów Twojej łazienki, to najbardziej pożądany mebel ze wszystkich.

Wygodny słupek do małych pomieszczeń

Jak już wspomnieliśmy, w łazience zawsze przydaje się przestrzeń do przechowywania. Gdy dysponujesz naprawdę niewielkim pomieszczenie, warto wtedy zdecydować się na słupek. Stworzysz go z wybranych przez siebie wąskich szafek łazienkowych, zawieszonych jedna na drugiej. Możesz wtedy schować tam wszystko, od ręczników, przez chemię, aż po kosmetyki. Twoje rzeczy będą dyskretnie ukryte, a na wierzchu zapanuje idealny ład. Taki słupek sprawdzi się też w większych pomieszczeniach, ponieważ ułatwia utrzymanie w nich porządku. Częste mycie łazienki zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania, dlatego ułatw to sobie tak bardzo, jak tylko to możliwe.

Szafka nad umywalką – koniecznie z lustrami

W łazience niezbędnym elementem jest lustro, które powinno być zawieszone nad umywalką. Jeśli nie chcesz tracić miejsca, to wybierz takie, które naklejone zostało na wiszących szafkach łazienkowych. Zyskasz tak potrzebną przestrzeń, gdzie z łatwością schowasz akcesoria do mycia zębów i najważniejsze kosmetyki.

Zdecyduj, ile przestrzeni potrzebujesz. Pamiętaj jednak, że taki mebel z lustrem powinien być dobrze oświetlony, dlatego zadbaj o zamontowanie lamp nad lub po bokach. Wtedy wszelkie zabiegi kosmetyczne będziesz wykonywać w naprawdę komfortowych warunkach.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.