Najpopularniejsze modele rolniczych przyczep objętościowych

Twoje gospodarstwo specjalizuje się w transporcie kukurydzy, traw, kiszonek? Zapewne potrzebujesz maszyn, które pomogą Ci w realizowaniu tych zadań, zapewniając im szybszy i bardziej sprawny przebieg. Przyczepy objętościowe marki Schuitemaker sprawdzą się w tej roli najlepiej. Poznaj dostępne modele i wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej.

Jeżeli zależy Ci na dobrych przyczepach objętościowych to seria SIWA na pewno spełni Twoje oczekiwania. Producent zaproponował dwie kolekcje – 10 z urządzeniami Siwa 56 i 64, które są najmniejsze i bardzo kompaktowe oraz zwinne. Siwa 660 i 720 wyróżnia zastosowanie tandemu oscylacyjnego Schuitemaker. W wyższych modelach (780 i 840) firma wdrożyła standardowe wyposażenie w hydrauliczne zawieszane podwozie tridem BPW i dwa walce rozściełające. W serii 100 inwestor znajdzie także przyczepy z osiami napędzanymi w sposób hydrauliczny lub mechaniczny.

Charakterystyka przyczep objętościowych Schuitemaker

Przyczepy objętościowe Schuitemaker świetnie nadają się do prac gospodarskich. Są mocowane do ciągników w systemie twist lock, co zapewnia bardzo wysoką stabilność i optymalną sztywność. Cała seria maszyn różni się przede wszystkim pojemnością, a co za tym idzie wydajnością pracy. Jednak wszystkie łączy jedno – wysoka jakość, która umożliwia pracę nawet w bardzo wymagających warunkach.

Najpopularniejsze modele przyczep objętościowych

Oto kilka najpopularniejszych modeli przyczep objętościowych, które znajdują zastosowanie we współczesnych gospodarstwach rolnych i trudniących się hodowlą zwierząt:

  • Siwa 56 – najmniejsza przyczepa do zielonek. Ma podwozie tandemowe, wahliwe o maksymalnej nośności równej 18 ton,
  • Siwa 64 – kompaktowa przyczepa do zielonek, kukurydzy, traw, kiszonek. Maksymalna nośność wynosi 24 tony,
  • Siwa 660 – przyczepa dla profesjonalnych usługodawców i rolników oporządzających większe gospodarstwa. Wyposażona w 24-tonowy wahliwy tandem,
  • Siwa 720 Tipping – wyposażona w 30-tonowy tandem ze skrętną osią i dwa siłowniki hydrauliczne montowane z przodu przyczepy,
  • Siwa 780 – najmniejsza z przyczep transportowych 3-osiowych. Przeznaczona do przewożenia zielonek, kukurydzy, kiszonek. Dostępna w wersji z walcami rozściełającymi lub bez.

Szukasz czegoś o naprawdę dużych rozmiarach? Największą przyczepą z rodziny Schuitemaker jest bez wątpienia Siwa 840, której pojemność wynosi 63 metry sześcienne. Ma aż 40-tonowy trid z wymuszonym skrętem dwóch osi.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.