Profesjonalne izolacje: Czym są produkty URSA AIR i gdzie je wykorzystać?

Artykuł sponsorowany.

Jeżeli szukasz profesjonalnych systemów izolacyjnych, to koniecznie rozważ zakup produktów URSA AIR. Jest to produkt polecany przez specjalistów, który charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Z drugiej strony cechuje go wysoka higiena użytkowania oraz niepalność, co zdecydowanie wpływa na komfort domowników, a także ich bezpieczeństwo. Poznaj rozwiązania systemowe z tej kategorii.

Wełna mineralna URSA AIR

URSA AIR to wełna mineralna przeznaczona do izolacji akustycznej oraz termicznej. Ze względu na swoje właściwości, parametry oraz budowę najlepiej sprawdza się przy wykańczaniu przewodów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki temu, że producent sprzedaje gotowe rozwiązania systemowe, czyli panele, można szybko i efektywnie zabudować przewody i robić to niemal w każdym typie budynków – mieszkalnych, użytkowych, przemysłowych. To możliwe, ponieważ wełna mineralna (zob. https://www.diamondexpert.pl/kategoria/welna-mineralna/) z tej serii występuje w wielu wariantach, różniąc się przede wszystkim konstrukcją oraz grubością poszczególnych elementów.

Ekologiczne i bezpieczne panele

Panele URSA AIR są bezpieczne w użytkowaniu. Wynika to z faktu, że są niepalne, a także pozbawione szkodliwych substancji i drażniących składników organicznych. Nie jest to jednak środowisko, które sprzyjałoby rozwojowi grzybów czy pleśni. Korzystanie z nich zapewnia wysoką higienę i realnie poprawia komfort życia. Ta izolacja działa wygłuszająco i ma doskonałe parametry termoizolacyjne, co pozwala na utrzymywanie optymalnych temperatur w pomieszczeniach. Z zewnątrz na uwagę zasługuje gładka powierzchnia. Brak porowatości zapewnia mniejszą podatność na zabrudzenia, zatem utrzymanie zabudowy w czystości jest łatwiejsze niż się spodziewasz.

Duży wybór produktów 

Materiały izolacyjne z grupy URSA AIR występują w wielu wariantach do wyboru. Znajdziesz tu zarówno cieńsze płyty 25 mm, jak również mocne panele Te zbudowane z wełny o dużej gęstości i warstw nośnych. Na ich konstrukcję składa jeszcze aluminium wzmacniane gęstą siatką z włókna szklanego, dlatego całość jest bardzo stabilna i sztywna. Choć budowa każdej z płyt nieco się różni w zależności od przeznaczenia, to finalnie produkty mają podobne właściwości. Jedna z ich cech charakterystycznych jest zastosowanie materiałów absorpcyjnych, które tłumią hałas, a także ograniczają rozwój bakterii.

Jeżeli szukasz profesjonalnego materiału do izolacji, to sprawdź produkty URSA AIR. Zaufało im już wielu ekspertów, dlatego warto pójść za ich przykładem przed rozpoczęciem prac dociepleniowych w kanałach.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.