Rzeczoznawca majątkowy Paweł Piechota – wycena nieruchomości (mieszkania, domu, gruntu)

Artykuł sponsorowany.

Rzeczoznawca majątkowy Paweł Piechota to zaufany specjalista, który na co dzień zajmuje się profesjonalną wyceną nieruchomości. Na bazie przygotowania merytorycznego i wieloletniego doświadczenia oferuje usługi wyceny wartości mieszkań, domów, gruntów rolnych i działek budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pana Pawła Piechoty oraz do bezpośredniego kontaktu z jego kancelarią.

Odpowiedzialność rzeczoznawcy majątkowego

Z usług rzeczoznawcy majątkowego możemy skorzystać w wielu życiowych sytuacjach. Warto zastanowić się więc nad tym, czym właściwie zajmuje się taki specjalista. Dokładnie zakres odpowiedzialności rzeczoznawcy majtkowego reguluje Ustawa o gospodarce nieruchomościami. Osoby posiadające uprawnienia do wykonywania tego zawodu znajdują się na liście sporządzonej przez ministerstwo. W dużym skrócie rzeczoznawca majątkowy zajmuje się wyceną nieruchomości różnego typy, w tym m.in.: mieszkań, domów, gruntów rolnych i działek budowlanych.

Kiedy możesz skorzystać z oferty rzeczoznawcy?

Tak naprawdę jest wiele sytuacji, w których można lub nawet trzeba skorzystać z pomocy rzeczoznawcy majątkowego. Wycena nieruchomości jest niezbędnym elementem procesu ubiegania się o kredyt hipoteczny. Usługa może zostać zlecona przez ubiegającego się o kredyt lub bezpośrednio przez bank. Ponadto z usług rzeczoznawcy majątkowego korzysta się m.in.: przy zawieraniu ubezpieczenia nieruchomości, ubieganiu się o odszkodowanie od ubezpieczyciela czy też przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości. Profesjonalna wycena nieruchomości bywa niezbędna również przy sprawach majątkowych. To tylko kilka wybranych i najczęstszych przyczyn korzystania z usług renomowanego rzeczoznawcy majątkowego.

Paweł Piechota i wycena nieruchomości

Rzeczoznawca majątkowy Paweł Piechota to zaufany ekspert w obszarze wyceny nieruchomości. Swoje usługi świadczy w oparciu o zdobyte wykształcenie, wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość rynku. Na co dzień zajmuje się m.in. wyceną mieszkań, domów, gruntów rolnych i działek budowlanych.

Podczas oceny wartości nieruchomości bierze się pod uwagę m.in. takie czynniki jak:

 • obowiązujące ceny na rynku lokalnym;
 • lokalizacja;
 • bliskość niezbędnej infrastruktury;
 • połączenie komunikacyjne;
 • powierzchnia nieruchomości;
 • stan techniczny budynku;
 • orientacja działki;
 • orientacja budynku;
 • liczba kondygnacji budynku;
 • kształt obrysu działki;
 • ukształtowanie terenu;
 • klasa gruntu (przy gruntach rolnych);
 • i inne.

Szczegółowe aspekty dobierane są bezpośrednio do typu wycenianej nieruchomości.

Wysoki standard świadczonych usług

Pawła Piechotę charakteryzuje wysoki standard świadczonych usług. Od lat ten rzeczoznawca majątkowy dba zbudowanie pozycji zaufanego partnera dla najbardziej wymagających klientów. Na co dzień Pan Paweł Piechota współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, biznesowymi, jak i instytucjonalnymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rzeczoznawcy na stronie internetowej https://piechotawyceny.pl/ oraz do bezpośredniego kontaktu z Panem Pawłem.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.