Steruj światłem za pomocą smartfonu – inteligentne światło HUE od Philips

Gdy elektryczność zawitała na dobre do naszych domów, nie wyobrażaliśmy sobie, że rozwiązania oświetleniowe będą aż tak zaawansowane i dopasowane do oczekiwań użytkowników.

Inteligentne światło z Philips

Wyobrażasz sobie sytuację, że będąc poza domem możesz sterować funkcjami swojego domu? Teraz to możliwe już dziś z inteligentnym światłem Hue od Philips! Możliwości są nieograniczone, a możesz sterować nimi z zasięgu własnego smartfona.

W skład inteligentnego światła HUE od Philips wchodzą lampy, żarówki, sterowniki i czujniki – nowoczesny system pozwoli ci zmienić twoje stare oświetlenie na LED, które odmieni całkowicie twój dom! Światło Hue możesz dostosowywać do swoich własnych potrzeb oraz stylu.

Światło jak rozrywka

Teraz możesz dopasowywać światło Philips Hue do swojego nastroju! Wyobraź sobie możliwość zmieniania koloru i natężenia światła z poziomu własnej kanapy, a wystarczy ci do tego tylko jedno urządzenie: smartfon lub tablet. Aby się zrelaksować, stwórz własne, przytłumione odcienie niebieskiego i zapal świece zapachowe! W tym momencie przenosisz się do własnej krainy ukojenia i wyciszenia.

A co, jeśli czeka cię wieczór z przyjaciółmi? Nastrój twojego salonu sprawi, że odechce się wychodzić wam na miasto! Włączcie ulubioną płytę i wprowadźcie trochę koloru! Z Philips Hue każda żarówka może świecić się na inny kolor.

Pomyśl, jak takie rozwiązanie może odmienić twoje życie. Oświetlenie jest integralnym elementem naszego życia i towarzyszy nam nieustannie. A od teraz masz nad nim zupełną kontrolę: ustawiasz światło w pokoju swojego dziecka na lepsze sny, tworzysz nastrój przy romantycznej kolacji z ukochaną osobą, a nawet dbasz o swoje zdrowie, stosując odpowiedni poziom oświetlenia podczas pracy lub wykonywania wszystkich rzeczy, które kochasz!

Modne lampy zintegrowane z systemem oświetlenia Philips Hue znajdziesz na stronie https://iluve.com/.

Bezpieczeństwo

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak oświetlenie wpływa na bezpieczeństwo twojego domu! Gdy wszyscy wychodzą z domu, warto zostawić kilka zapalonych świateł. Lub wyobraź sobie sytuację, gdy zapalasz światło przed domem i w salonie, aby twojemu dziecku wracającemu samemu w zimie ze szkoły lub domu było raźniej i przyjemniej.

Gdy już raz wypróbujesz system oświetlenia inteligentnego od Philips Hue, nigdy nie będziesz chciał innego. Wygoda, funkcjonalność oraz dopasowanie do osobistych preferencji użytkowników to najlepsze, co może zaoferować producent. Przekonaj się sam!

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.