Sztuczne bluszcze i girlandy do domu

Wystrój domu to coś, co sprawia, że chce się nam do niego wracać. Atmosfera bezpieczeństwa i odpoczynku, kolory tchnące rodziną, dodatki, które otrzymaliśmy od bliskich na ważne okazje. To wszystko tworzy nasze życie.

Hurtownia kwiatów sztucznych Bomm wie, jak ważne są szczegóły naszych domów, dlatego z pasją od lat dostarcza na polski rynek przepiękne sztuczne kwiaty, rośliny, dekoracje i dodatki. Wśród nich każdy znajdzie coś, co sprawi, że jego dom tchnie zupełnie nową energią.

Doskonałym przykładem niech będą sztuczne bluszcze i girlandy. Te piękne i naturalne ozdoby sprawiają, że wnętrza i rodzinne przestrzenie stają się jeszcze przytulniejsze. Gdzie prezentują się najlepiej?

Bluszcz.

Sztuczne rośliny na ścianę

Sztuczne bluszcze i girlandy pięknie prezentują się na ścianach. Wystarczy jeden bluszcz hedera w kolorze naturalnej zieleni, by całkowicie odmienić wystrój pokoju czy salonu. Przepiękne sztuczne girlandy doskonale sprawdzą się na ścianie tuż pod sufitem. Ciekawym pomysłem będzie stworzenie roślinnego obrazu jako tła na przykład dla telewizora czy jakiegoś, ważnego dla waszej rodziny, cytatu.

Sztuczne bluszcze na balkon

Kolejnym ważnym punktem domu jest balkon – to tam relaksujemy się i odpoczywamy. Na nim również nie może zabraknąć właściwie dobranych sztucznych roślin. Bluszcze dodają balkonowi, a co za tym idzie całemu domowi organicznego uroku, będąc przy tym doskonałą zasłoną przed oczami sąsiadów. Już kilka strategicznie rozmieszczonych pnączy sprawi, że osiągniemy efekt pełnej prywatności. Co więcej, parawan z bluszczu ochroni nas przed słońcem czy kurzem, a także wyróżni nasz balkon na tle innych.

Sztuczne girlandy na kominek

Kominek – miejsce, przy którym zbiera się cała rodzina. Element, który spaja całość salonu i czyni go przytulnym. Brakuje mu tylko doskonale dobranego sztucznego bluszczu czy girlandy. Wybierzemy pnącza na ściankach czy girlandę u podstawy kominka? Szeroki wybór różnorodnych okazów dostępnych na rynku sprawia, że możemy stworzyć aranżację naszych marzeń. Ciekawym pomysłem będzie na przykład girlanda z winorośli czy bluszcz English.

Bluszcz na murze.
Climbing plant, green ivy or vine plant growing on antique brick wall of abandoned house. Retro style background

Sztuczny bluszcz na ogrodzenie

Kiedy już zazielenimy cały dom, nie zapominajmy o ogrodzeniu. Ono również składa się na efekt, który tworzy rodzinną atmosferę. Sztuczne bluszcze to idealne rozwiązanie niezależnie od rodzaju ogrodzenia. Rozłożysty kształt sprawia, że możemy zapewnić sobie więcej prywatności, ochronić powierzchnię przed wandalizmem czy zwierzętami, a także stworzyć zacienione miejsce do odpoczynku. Na ogrodzeniu sprawdzą się gęste winorośle czy hedery.

Jak widać, sztuczne girlandy i bluszcze to bardzo uniwersalne rośliny. Pięknie prezentują się w różnorodnych wnętrzach, tworząc bardzo różne efekty, nie tylko estetyczny. Są przy tym trwałe, odporne na uszkodzenia i niewymagające. Czy można chcieć więcej?

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.