Top 5 grillów węglowych

Grill, w szczególności grill węglowy, to coś, bez czego nie możemy się obyć na naszych działkach i w naszych ogrodach. Kochamy grille! A teraz powiemy o najlepszych na rynku grillach węglowych dla każdego.

Grill – tego nam trzeba!

Jak wybrać najlepszy grill węglowy, aby każde nasze spotkanie w ogrodzie, na odkrytym terenie, na pikniku, w miejscach rekreacji i odpoczynku, było spotkaniem i czasem najlepszym z możliwych? Mamy dla Państwa kilka propozycji i już przechodzimy do rzeczy.

Najlepsze grille węglowe na rynku – każdy przedział cenowy

Zaproponujemy 5 topowych grillów węglowych, których ranga i znaczenie są potwierdzone przez testy i zadowolenie tysięcy miłośników grillowania. Sprzęt, który tutaj przedstawiamy jest absolutnie sprawdzony i ręczymy za rekomendowane grille węglowe. W naszej prezentacji przyjęliśmy kolejność: od prostszych (nie znaczy gorszych!) grilli węglowych, aż po modele nadające się do użycia w znacznych rezydencjach. Zacznijmy od modeli podstawowych.

Grill węglowy LUND 99593 – podstawy już są

Wśród najprostszych modeli grillów do ogrodu węglowych, ten wyróżnia się in plus swoim solidnym wykonaniem i funkcjonalnością. Znakomity sposób, aby przygotować szaszłyki, ziemniaki z grilla, soczyste płaty jagnięciny. Niewielkie rozmiary pozwalają zabrać ten grill dosłownie w każde miejsce. Solidna prostota, która się liczy.

Grill węglowy LANDMANN 11941 – poziom wyżej

Ten grill węglowy posiada już wyższe nóżki i elegancką ściankę za miejscem pieczenia. Wydaje się też, że to model bardzo ładny, estetyczny. Podstawowa funkcjonalność, ale w najlepszym wydaniu. Łatwo go składać i rozkładać. Ten grill ogrodowy to wspaniały towarzysz naszych najlepszych letnich weekendów.

Grill węglowy LUND 99512 – coś bardzo dobrego

Tutaj mamy już do czynienia z propozycją dla nieco bardziej wymagających. Grill węglowy, który jest przeznaczony raczej do stacjonarnego przechowywania i użytku. Obudowane i zamknięte miejsce pieczenia, wysoka estetyka, a nawet kółeczka u spodu, które pozwalają całą konstrukcję łatwo przesuwać. Nie zapominamy także o tak bardzo potrzebnych zawsze półeczkach.

Grill węglowy LANDMANN Comfort Basic 11528 – wyższa klasa grilli węglowych

Wskakując jeszcze o klasę wyżej – otrzymujemy ten przepiękny grill węglowy. Jest to prawdziwa kuchnia polowa, które pozwala nam w estetyczny i wygodny sposób przygotować każdy posiłek w plenerze. Miejsce do pieczenia należy określić raczej mianem małego pieca. Jest nawet komin, z którego wydobywa się dym… Wspaniałe narzędzie – odpowiednie szczególnie do zadbanych ogrodów i na działki letniskowe.

Luksusowy Grill węglowy LANDMANN Elegant XL 11518

Ten model zadowoli najwybredniejsze gusta i smaki. To w pełni profesjonalny i niezwykle piękny grill węglowy. Tak, trochę kosztuje, ale za luksus zawsze się płaci. Posiadając ten grill możemy obsługiwać we wszelkie pyszności grillowe nawet duże zebrania ludzi. Tego grilla nie powstydzi się nawet restauracja, która wydzieliła część na podwórzu, w ogrodzie, lub inne podobne miejsca.

Grille węglowe na szczęśliwe, ciepłe dni i na cały rok – wnioski

Pewną opcją jest także grill gazowy, ale to właśnie klasyczny grill węglowy pozostaje tym, co Amerykanie nazywają “the real thing”. A jakie są najlepsze grille węglowe na rynku? Właśnie podaliśmy pięć sprawdzonych przykładów.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.