Ursus Vita – poznaj najnowszą inwestycję od firmy Dantex

Artykuł partnera.

Ursus rozwija się w błyskawicznym tempie. To jedna z dzielnic Warszawy z największym potencjałem, a przy tym zlokalizowana z dala od hałaśliwego centrum. Nowoczesne budownictwo, ekologiczne rozwiązania i kameralna atmosfera połączona z przestrzenią do integracji mieszkańców – to zaledwie kilka zalet inwestycji Ursus Vita!

Idealne miejsce dla miłośników zieleni

Wydaje Ci się, że komfort życia w wielkim mieście i zadrzewiona przestrzeń, na której nie brakuje proekologicznych rozwiązań, to połączenie niemożliwe? Przekonaj się, że jest zupełnie inaczej! Poznaj jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Postaw na lokalizację, w której odpoczniesz i zrelaksujesz się w otoczeniu parków i zielonych skwerów.

Ursus Vita to ciekawa propozycja dla każdego miłośnika zieleni. Nie dość, że osiedle zlokalizowane jest w pobliżu kilku parków (to m.in. Park Czechowicki, Park Hassów czy Park Achera), to w dodatku deweloper przewidział realizację strefy ciszy i relaksu wraz z tężnią i skrawek polany wokół zabudowań z wygodnymi leżankami. Dla wszystkich mieszkańców udostępniona zostanie również strefa społeczna eko, w której znajdą się m.in. domki dla owadów, szklarnia, a także ogród społeczny.

Poznaj możliwości wypoczynku dla małych i dużych!

Jesteś fanem aktywności fizycznej? Mieszkając w warszawskiej dzielnicy Ursus, z pewnością nie będziesz się nudzić. Na terenie dzielnicy działają liczne kluby sportowe. W wolnym czasie będziesz mógł skorzystać z ogólnodostępnych boisk – do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną i badmintona.

A jak wygląda infrastruktura przygotowana z myślą o najmłodszych? Na osiedlu Ursus Vita deweloper przewidział stworzenie placu zabaw dla dzieci. Dostępne będą na nim zarówno megaklocki, jak i piaskownica. Na terenie inwestycji utworzony zostanie również plac zabaw eko – miejsce pełne tajemniczych zakamarków czekających na małych poszukiwaczy przygód.

W okolicy nie brakuje też innych atrakcji dla maluchów – ciekawą opcją spędzenia wolnego czasu będzie z pewnością wodny plac zabaw.

Wybierz mieszkanie na miarę swoich potrzeb

Jednym z największych plusów powstającego osiedla jest nie tylko jego kameralność, lecz również duży wybór mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Pierwszy etap inwestycji to 150 mieszkań w nowoczesnym budynku. Na każde z nich składa się od 1 do 4 pokoi oraz wydzielona kuchnia. Mieszkanie w Warszawie na Ursusie to oferta, obok której nie możesz przejść obojętnie!

Jeśli szukasz kameralnej kawalerki, możesz zdecydować się na lokal o powierzchni 30 m². To optymalny wybór zarówno dla singli, osób starszych, jak i studentów rozpoczynających edukację w stolicy.

Na brak wyboru nie mogą narzekać także rodziny z dziećmi oraz osoby poszukujące przestronnego lokum. Deweloper oferuje swoim klientom mieszkania składające się z 4 pokoi, o maksymalnej powierzchni 81 m².

Dantex to deweloper, który stawia przede wszystkim na nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej okolicy, z której sprawnie dotrzesz do centrum miasta, koniecznie zapoznaj się z inwestycją, jaką jest osiedle Ursus Vita!

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.