Wkłady magnetyczne – dla kogo są?

Artykuł partnera.

Produkty dostępne na rynku uszczelek, profili kabinowych i innych tego rodzaju elementów nieustannie się rozwijają. Dostępność coraz bardziej nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań pozwala dostosować domowe wyposażenie idealnie pod indywidualne potrzeby, przy jednoczesnym zachowaniu praktyczności oraz zadowalających walorów wizualnych. Do takich rozwiązań należą wkłady magnetyczne. Stosowane w profilach kabinowych, a także uszczelkach, doskonale poprawiają szczelność drzwi i komfort ich użytkowania.

Magnetyczne wkłady w kabinach prysznicowych

Niezależnie od stylu, wymiarów i umiejscowienia kabiny prysznicowej najważniejszą jej cechą jest szczelność. Wyciekanie wody i przedostawanie się wilgoci na zewnątrz to powszechne problemy, których doświadcza wielu posiadaczy łazienek. Nieustanne ścieranie mokrych podłóg i suszenie pomieszczenia nie są dobrymi rozwiązaniami. Aby uniknąć problemów z wilgocią i rozwijającą się w jej konsekwencji pleśnią, warto zainwestować we wkłady magnetyczne.

Przeciekająca woda może uszkodzić elementy prysznica, przyczynić się do powstania korozji, odbarwienia płytek i fug podłogowych, a nawet spowodować plamy na suficie u sąsiada w mieszkaniu poniżej. Magnetyczne wkłady do uszczelek i profili kabinowych pozwalają znacząco zmniejszyć ryzyko pojawienia się takich sytuacji. Różne wymiary i rodzaje wkładów dostępne są na stronie: https://korner.eu/wklady-magnetyczne-2/.

Wkłady magnetyczne w uszczelkach chłodniczych

Woda nie jest jedynym, co może przedostawać się przez nie do końca szczelnie drzwi i powodować problemy. Zdarza się, że zamknięcia lodówek czy chłodni nie są całkowicie wyizolowane i ciepło z otoczenia przedostaje się do wnętrza sprzętu. Taka sytuacja może powodować zwiększenie poboru energii elektrycznej lub podniesienie się temperatury wewnątrz urządzenia. Obu tych sytuacji można uniknąć, wyposażając uszczelki we wkłady magnetyczne.

Poszukując profili kabinowych, uszczelek do chłodni, a także wkładów magnetycznych, warto zapoznać się z ofertą producenta https://korner.eu/.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.