Worki wentylowane – do czego służą?

Artykuł sponsorowany.

Przechowywanie drewnianych lub drewnopodobnych materiałów jest niezwykle ważne. Nie można robić tego w nieodpowiednich warunkach, żeby te przedmioty nie uległy zniszczeniu i nadawały się później do użytku. Sprawdź, jak przechowywać tego typu materiały oraz jak zabezpieczyć je przed zniszczeniem.

Wentylowane worki Big Bag z Big Kam to otwarte u góry worki z płaskim dnem, które wyposażone są w specjalne listy, posiadające wentylację. Wykonane są z wytrzymałej tkaniny, dzięki czemu worki Big Bag sprawdzą się w trakcie transportu, przechowywania czy wyrzucania wszelkich materiałów z drewna lub drewnopochodnych.

W wentylowanym worku Big Bag z Big Kam drewno może oddychać, a więc z łatwością może wyschnąć, a także pozostać w nim do momentu, kiedy będzie potrzebne. Wentylowane worki mogą być także świetnym miejscem do przechowywania innych rzeczy, np. jedzenie czy materiałów łatwopalnych.

Tkanina wentylowana – właściwości

Tkanina wentylowana to materiał z siatki polipropylenowej, który umożliwia swobodny przepływ powietrza. Dzięki temu worek Big Bag z Big Kam umożliwia stałe napowietrzanie przechowywanej zawartości oraz zapewnia proces schnięcia w trakcie przechowywania.

Dlatego warto zainteresować w tego typu worki w czasie transportu, a także magazynowania produktów i towarów. Do dobrej wentylacji służą specjalnej paski wentylujące, które zamieszczone są z każdej strony worka, dzięki czemu zapewniony jest nieustanny przepływ powietrza. Nawet ostre i poszarpane przedmioty mogą być przechowywane w workach wentylacyjnych Big Bag z Big Kam, ponieważ ich budowa zapewnia elastyczność materiału oraz dużą odporność na rozerwanie.

Worki Big Bag z siatką

Wentylowane worki Big Bag z Big Kam to opakowania do transportu i przechowywania różnego rodzaju materiałów. Zbudowane są z włókien polipropylenowych, zatrzymują rozwój wilgoci, dzięki czemu węgiel lub drewno dalej mogą spełniać swoje przeznaczenie.

Worki Big Bag nadają się także do przechowywania:

  • bali oraz klocków z drewna,
  • odpadów drewnianych (np. trociny, kora drzew, itp.),
  • materiałów łatwopalnych,
  • suchych produktów spożywczych (np. ziemniaki, cebula, itp.).

Big Bag – worki idealne do drewna

Wentylowane worki Big Bag z Big Kam dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu nadają się także do przechowywania drewna, np. takiego na opał. Dostępne są standardowe, wentylowane worki z paskami wentylowymi na dnie oraz otwartą pokrywą, jak i worki z lejem zasypowym i kominem wsypowym. Wszystkie worki firmy Big Kam są także wyposażone w specjalnej uchwyty, które ułatwiają transport czy załadunek worka. Wentylowane worki Big Bag z Big Kam zaprojektowane są tak, aby także praca z wózkami widłowymi była skuteczna i bezproblemowa.

Dlaczego warto przechowywać drewno w wentylowanych workach?

Oto 4 powody, dla których warto korzystać z worków wentylowanych w trakcie przechowywania drewna:

  1. Worki wentylowane zabezpieczają drewno oraz inne materiały przed wypadaniem i uszkodzeniami.
  2. Worki wentylowane ułatwiają transport i utrzymanie porządku.
  3. Worki Big Bag zostały wykonane z tworzywa, które dzięki swojej wysokiej jakości może być wielokrotnie używane i będzie sprawdzać się przez wiele lat.
  4. Worki wentylowane zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu nie powstaje pleśń i możliwe jest swobodne schnięcie drewna.

Wentylowane worki Big Bag z Big Kam to gwarancja jakości oraz wyłącznie najlepsze opracowania technologiczne, które pozwalają na dobre przechowywania i suszenie drewna, jak i innych przedmiotów, w zależności od potrzeby klienta.

źródło zdjęć: freepik.com

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.