Wyposażenie toalet dla klientów – jak obniżyć koszty?

Artykuł partnera.

Zachowanie odpowiednich standardów higienicznych jest podstawą skutecznej i bezpiecznej każdej działalności gospodarczej oraz instytucji publicznych. Przepisy dotyczące wymogów sanepidarnych są bardzo wyśrubowane szczególnie tam, gdzie przygotowywane jest jedzenie oraz w placówkach medycznych, ale czystość i higiena są kluczowe wszędzie. Jednymi z najtrudniejszych do kontroli miejsc są kuchnie i toalety. O ile na zaplecze gastronomiczne klienci czy goście nie mają wstępu, o tyle toalety dla klientów są jednymi z głównych obszarów, które decydują o naszej opinii na temat danego miejsca i podlegają surowej ocenie. Warto zatem zadbać, by zawsze lśniły czystością. Jak zrobić to najmniejszym kosztem?

Każda toaleta musi być wyposażona w kompletny sposób

Toalety w budynkach użyteczności publicznej, zakładach pracy, restauracjach czy hotelach użytkowane są przez dużą ilość osób. Zachowanie w nich czystości i porządku wymaga dobrej organizacji pracy osób za to odpowiedzialnych oraz używania skutecznych środków czystości i akcesoriów higienicznych dobrej jakości. Kompletne i satysfakcjonujące klientów i gości wyposażenie toalet w miejscach publicznych może stanowić spory koszt dla właścicieli. Licząc na zadowolenie i satysfakcję przyjmowanych osób, nie możemy jednak zrezygnować z żadnego bazowego elementu. Każda toaleta powinna być regularnie sprzątana i wyposażona we wszystkie niezbędne produkty, które umożliwią komfortowe korzystanie z niej, przy zachowaniu higieny i bezpieczeństwa dla zdrowia. Dobre mydło w płynie lub w pianie, ręczniki papierowe w roli lub ręczniki papierowe składane, papier toaletowy to absolutne minimum, które warto uzupełnić funkcjonalnymi dozownikami.

Rozwiązania, które obniżą wydatki firmy

Przy dużym natężeniu ruchu zaskoczyć mogą ilości mydła i ręczników, które codziennie trzeba uzupełniać. Warto zatem już na etapie planowania, jak będzie wyglądać łazienka, zadbać o urządzenia, które zmniejszą zużycie poszczególnych produktów. W hurtowni środków czystości Higiena24.com znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości i bezpiecznych akcesoriów higienicznych oraz dedykowanych do nich dozowników i dyspenzerów, które korzystnie wpływają na wydajność produktów higienicznych. Oferta jest rozbudowana i uwzględnia potrzeby różnych branż, dlatego z pewnością znajdziesz tu środki higieny i artykuły do sprzątania idealne dla siebie, a ich mądre zastosowanie ułatwi Wam zadbanie o ciągłą dostępność dla klientów Waszych lokali.

Ręczniki papierowe w roli doskonale sprawdzają się w łazienkach

Szczególnie dużo wydatków związanych jest z zaopatrzeniem toalet w mydła w płynie oraz ręczniki papierowe. Wybierając te produkty musimy z pewnością wziąć pod uwagę, by były jednocześnie ekonomiczne i bezpieczne dla skóry oraz funkcjonalne. Wszystkie te wymagania łączą w sobie proponowane przez sklep online Higiena24.com produkty higieniczne, które zapewnią Twoim klientom komfort korzystania z toalet, a Tobie ułatwią zaopatrzenie się bez nadwyrężania budżetu. Dodatkową zaletą zakupów hurtowych online jest szybka dostawa i ogromna oszczędność czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na coś pilniejszego.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.