Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Artykuł partnera.

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – litry potu wylanego na turniejach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się sportowcy (doświadczeni oraz nowicjusze) różnorodnych dyscyplin sportowych.
Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz przeciwnie! Każda z nich przeszła skrupulatną analizę, aby najpierw posłużyć do przygotowania, a następnie stworzenia nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, w jaki sposób ćwiczysz oraz jakie sukcesy zdobywasz.
Chcesz uzmysłowić sobie, co powoduje, że ubrania SMMASH są unikalne? Przed Tobą przykłady nowatorskich narzędzi, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zweryfikować ich niezawodność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim wysiłku niewątpliwie widoczny jest pot, a także – przykre “aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna zawierające się w ubraniach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, przez co są naturalnym elementem pozwalającym na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko normują temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale i skutecznie hamują wytwarzanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować perfekcyjne uwarunkowania do ćwiczeń, czyli takie, które nie utrudniają Twoich ruchów, zapewniają idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w ubraniach SMMASH wykorzystujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą odzież posiada perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie przystosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z istotnych determinantów, który decyduje o wygodzie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza – wynikach ćwiczeń. Aby w trakcie uprawiania sportu dawać z siebie 100% – należy dbać o to, aby temperatura nie posiadała więcej niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z pomocą ponownie pojawia się nasza odzież, a wraz z nią – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych tkanin termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób umożliwia uzyskiwać nawet 40% mocniejsze odcienie, a przede wszystkim – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i z powodzeniem może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas codziennych treningów lub mierząc się na zawodach. Zapewniamy, że od razu odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

https://smmash.pl/

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.