Lampki, które sprawią, że Twój dom będzie wyglądał magicznie

Lampki świąteczne zewnętrzne występują w wielu ciekawych wersjach, dzięki czemu można doskonale podkreślić wyjątkowy charakter świąt na swojej posesji. W efekcie całość zaprezentuje się pięknie i magicznie, a wybrane lampki świąteczne posłużą nam przez kilka sezonów! Jakie propozycje są godne uwagi? Czym cechuje się świąteczne oświetlenie zewnętrzne?

Efektowne lampki świąteczne zewnętrzne

Okazuje się, że lampki świąteczne zewnętrzne są cenionym symbolem miłosierdzia. Nie może ich zabraknąć na choinkach znajdujących się przed domem, tarasach i ogrodach w świątecznym czasie. Pozwalają ozdobić różnorodne krzewy, tak aby otoczenie cudownie się prezentowało po zmroku. Poza tym łańcuchy lampek z powodzeniem przepleciemy przez barierki, pergole lub płoty, tworząc magiczną przestrzeń!

Różnorodne lampki świąteczne

Nie od dziś wiadomo, że producenci oferują różnorodne rodzaje lampek świątecznych. Na zewnątrz postawić można na tradycyjne, ciepłe barwy, które wpasują się w ceglane lub drewniane elewacje. Z kolei do budynków nowoczesnych idealnie pasują lampki świąteczne o barwie zimnej (biała, niebieska lub zielona).  

Pamiętajmy o tym, że koszty za prąd można znacznie zmniejszyć dzięki lampkom LED-owym. Są one bardzo chętnie wykorzystywane w świątecznych dekoracjach – ładnie się prezentują i generują oszczędności. W tej sytuacji energooszczędność jest bardzo duża, w przeciwieństwie do standardowych żarówek w lampkach świątecznych. Zaletami LED-owych światełek są z pewnością trwałość, brak ryzyka męczenia oczu i nie nagrzewanie się.

Wytrzymałe lampki zewnętrzne

O czym pamiętać podczas poszukiwań lampek świątecznych zewnętrznych? Istotnymi aspektami są:

  • Odporność na warunki pogodowe
  • Klasa szczelności
  • Rodzaj izolacji
  • Łatwy montaż
  • Unikalne kolory
  • Znaki bezpieczeństwa itp.

Lampki umieszczone na zewnątrz muszą być odporne na zmienne warunki pogodowe. O klasie szczelności poinformuje nas współczynnik ochrony IP. Pierwsza cyfra oznacza tutaj szczelność oprawy, a druga wodoszczelność. Mile widziana jest podwójna, gumowa izolacja przewodów. Dzięki temu lampki znacznie trudniej ulegają uszkodzeniom i są zabezpieczone przed zwarciem. 

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.