Osiedle Słoneczne Przedmieście – poznaj wyjątkową inwestycję od Eko Bud Dom.

Artykuł sponsorowany.

Zachęceni sukcesem nowoczesnego osiedla domów szeregowych W Dolinie Luizy, które powstało w Bielsku-Białej, nadszedł czas na kolejną inwestycję firmy Eko Bud Dom – tym razem zlokalizowaną w Czechowicach-Dziedzicach. Oba projekty łączy sięgnięcie po odnawialne źródła energii, które świetnie wpisują się w panujące obecnie eko trendy. Co jeszcze wyróżnia nowy projekt firmy Eko Bud Dom?

Słoneczne Przedmieście – co warto wiedzieć o inwestycji? Nowe osiedle od Eko Bud Dom w liczbach.

W skład nowo powstającego osiedla Słoneczne Przedmieście wchodzi aż 22 domy, każdy o łącznej powierzchni 104.52 m2. Każdy z domów posiada garaż w bryle budynku oraz własny ogródek. Warto wspomnieć, że na dachu domów zostaną umieszczone panele fotowoltaiczne, które dają możliwość przetworzenia energii ze słońca na energię elektryczną, dzięki czemu możemy oszczędzić na domowych rachunkach, jednocześnie przyczyniając się do poprawy jakości powietrza. W opcji podstawowej instalowane jest 10 paneli fotowoltaicznych o mocy 3,8 kW, lecz istnieje możliwość ich zwiększenia.

Poznaj korzyści mieszkania na Słonecznym Przedmieściu.

Nowa inwestycja Słoneczne Przedmieście powstaje z myślą o osobach, które szukały alternatywy pomiędzy życiem w mieście i na wsi, w prywatnym domu i na osiedlu. Każdy z domów będzie posiadał własny ogródek i przestrzeń, która pozwoli na zachowanie prywatności. Niewielkie i kameralne osiedle powstaje z dala od zgiełku miasta, lecz na tyle blisko jego infrastruktury, aby móc spełnić wszystkie potrzeby współczesnej rodziny. Taki sam cel przyświecał projektantom domów, którzy świetnie zaplanowali przestrzeń, w której nie zabraknie miejsca na relaks czy wspólne celebrowanie posiłków.

Dlaczego warto zamieszkać w Czechowicach-Dziedzicach?

Nie przez przypadek to właśnie Czechowice-Dziedzice zostały wybrane na lokalizację osiedla Słoneczne Przedmieście. Firma Eko Bud Dom, która pochodzi z tego miasta, pragnie, aby powstały w nim nowoczesne eko inwestycje i coraz więcej osób doceniło Czechowice-Dziedzice, chociażby za doskonałą lokalizację. Bliskość takich miast jak Tychy czy Bielsko-Biała, sprawia, że jest ono atrakcyjne dla młodych osób, które bez problemu mogą pracować w większym mieście, a po pracy korzystać ze spokoju i kameralnej atmosfery, które panują w Czechowicach-Dziedzicach – miasta, które wciąż się rozwija i coraz częściej staje się domem dla osób spoza Podbeskidzia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycji Słoneczne Przedmieście, koniecznie skontaktuj się z firmą Eko Bud Domhttps://ekobuddom.pl/inwestycje/czechowice-dziedzice/sloneczne-przedmiescie.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.