Zmywarki Toshiba – sprzęt idealny do Twojej kuchni

Artykuł sponsorowany.

Po czym poznać idealną zmywarkę? Po tym, że doskonale się z nią dogadujesz! Ma dobry wymiar, jest łatwa w obsłudze, oszczędna w kwestii zużycia wody, a przede wszystkim – skuteczna. Wszystkie te cechy opisują zmywarki Toshiba. Zastosowane w niej innowacyjne technologie pozwalają Ci oszczędzać pieniądze, zachować sterylną czystość naczyń, a także zadbać o zdrowie domowników. Sprawdź, dlaczego warto wybrać któryś z modelów tej marki!

Zmywarki Toshiba – modele dla każdego

Jako przeciętni konsumenci jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że zmywarka ma pewien określony rozmiar, standardową pojemność, co więcej – w zbiorowej wyobraźni przypisany jest do niej tylko jeden (oczywiście biały) kolor. Z tego powodu istnieją osoby, które nie decydują się na zakup na przykład dlatego że mają dużą rodzinę i wydaje im się, że żaden sprzęt nie pomieści w sobie takiej liczby naczyń, by wymyć je w jednym cyklu. Inni rezygnują z zupełnie innych powodów – mieszkają sami lub w parze, często stołują się na mieście i przeciętna zmywarka wydaje się za duża na ich niewielkie potrzeby. Jeszcze inni mieszkają w małych mieszkaniach i nie mają odpowiedniej ilości miejsca w szafkach kuchennych, by sprawić sobie zmywarkę do zabudowy, albo nie mają miejsca w ogóle, więc i wolnostojąca odpada.

Tymczasem wszystkie te problemy da się rozwiązać, wybierając któreś z niestandardowych rozwiązań. W portfolio Toshiby znajdziesz zmywarki o szerokości wynoszącej aż 60 cm lub 55 cm, mniejsze (ale wciąż bardzo pojemne!) o szerokości 45 cm, malutkie modele nablatowe – idealne dla singla lub kogoś o bardzo ograniczonej kuchennej przestrzeni. Miłośnikom niebanalnych rozwiązań polecamy z kolei na przykład zmywarki wolnostojące w kolorach innych niż standardowa biel. Ich niebanalny design może wpasować się w przestrzeń o loftowym lub industrialnym charakterze i stanowić ciekawy element wystroju.

Zapoznaj się z następującymi modelami Toshiby:

  • nablatowe: DW-08T2EE(S),
  • wolnostojące: DW-10F2EE(S), DW-14B2EE, DW14F4EE(BS), DW-15F3EE(BS).

Talerz w zmywarce Toshiba

Czyste naczynia i zdrowe otoczenie z Toshibą

Niezależnie od tego, jakie masz oczekiwania względem rozmiaru i wyglądu zmywarki, zapewne na jednym zależy Ci szczególnie: na czystych naczyniach. To z ich powodu szukamy niezawodnego sprzętu, który upora się nawet z uporczywym brudem. Mało kto lubi domywać talerze czy garnki po wyciagnięciu ich ze zmywarki. Na szczęście z odpowiednim modelem nie będzie to konieczne!

Zmywarki do naczyń Toshiba radzą sobie z tym zadaniem doskonale. Jest to zasługa zastosowanych technologii. Pierwsza z nich to funkcja Toshiba Hygiene, która usuwa zaschnięte resztki jedzenia i 99,99% zarazków oraz hamuje rozwój pleśni. Dzieje się to w zaledwie 5 minut dzięki temperaturze 70°C i ciśnieniu 11,3 kPa. Drugą funkcją jest dezynfekcja światłem UV. Dzięki niemu zarazki są usuwane z jednej strony z mytych właśnie naczyń, a z drugiej – także z wnętrza urządzenia, które dzięki temu pozostaje czyste i bezpieczne dla zdrowia.

Ale to nie wszystko. Także nowoczesny filtr zmywarki został wzbogacony o antybakteryjną technologię UV. Jej zadaniem jest powstrzymywanie przed namnażaniem się bakterii i pleśni wewnątrz urządzenia. To bardzo ważne dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Z kolei jeśli w filtrze zatrzymają się jakieś resztki jedzenia lub inne zabrudzenia, które należy usunąć, inteligentny czujnik automatycznie uruchamia proces samooczyszczania. Samo widzisz – Twoja zmywarka dba nie tylko o czystość naczyń, lecz także samej siebie!

Panel sterowania Touch Control zmywarki Toshiba

Dodatkowe funkcje zmywarki Toshiba, które pokochasz

Dodatkowe opcje i funkcje, jakie możesz znaleźć w sprzętach Toshiby to gratka nie tylko dla miłośników nowości i gadżetów. Doceni je każdy, kto kiedykolwiek będzie obsługiwał urządzenie – ułatwiają bowiem codzienną pracę i sprawiają, że cały proces zmywania jest szybszy i lepiej zorganizowany.

  1. Automatyczne otwieranie drzwi – po skończonej pracy urządzenie automatycznie otwiera drzwiczki. Dzięki temu zgromadzone wewnątrz sprzęty zaczynają schnąć szybciej, a w konsekwencji – na naczyniach nie powstają nieestetyczne zacieki.
  2. Połowa załadunku – masz dużą zmywarkę, bo często zapraszasz gości i masz do umycia dużo naczyń, ale na co dzień brudzisz znacznie mniej? Nic nie szkodzi! W zmywarkach Toshiba możesz załadować tylko jeden z koszy, a drugi pozostawić wolny. Urządzenie samo dopasuje potrzebną ilość prądu i wody – nie zapłacisz więc jak za cykl mycia pełnego załadunku.
  3. Wisienką na torcie jest panel sterowania z systemem Touch Control – to dzięki niemu obsługa urządzenia jest intuicyjna. Z jego pomocą włączysz zmywarkę, nastawisz wybrany program, a także uruchomisz dodatkowe opcje – na przykład zwiększenie mocy mycia, jeśli uznasz, że garnki czy patelnie są silnie zabrudzone.
  4. Dobra organizacja miejsca wewnątrz – to klucz do tego, by mimo niewielkich rozmiarów w zmywarce zmieściło się dużo naczyń. Każdy z modeli Toshiby ma wysuwany górny kosz, dzięki czemu pomieścisz wewnątrz garnki i patelnie o niestandardowych rozmiarach. Wysuwana szuflada na sztućce sprawi, że nie będą one spadać i zsuwać się podczas pracy. Co więcej, w tej samej szufladzie zmieścisz także inne małe przedmioty: sitko do herbaty, wyciskarkę do cytrusów lub inne akcesoria.

Zmywarki Toshiba to doskonały wybór dla każdego domu czy mieszkania. Sprawdź, jaki model odpowiada Twoim potrzebom, i ciesz się z czystych naczyń każdego dnia!

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.