Stojaki rowerowe typu U

Dla każdego rowerzysty najważniejszą sprawą jest to, by jego dwukołowy pojazd był bezpieczny w każdej sytuacji. Korzystając z tego środka lokomocji, cyklista chciałby mieć miejsce, by ustawić go wygodnie pod każdym budynkiem, który się odwiedzi. Niezwykle istotna jest także możliwość przypięcia roweru do mocnej podstawy – tak, by nie dostał się on w niepowołane ręce.

Praktyczne stojaki rowerowe

Poruszanie się po mieście rowerem to opcja wybierana coraz częściej przez naprawdę wiele osób. Takie rozwiązanie pomaga bowiem zaoszczędzić czas (nie stoi się w korkach), zapewnia dzienną dawkę aktywności fizycznej i co ważne dla środowiska – nie przyczynia się do powstawania spalin. Dlatego tak istotne jest, by zarządcy, właściciele czy też nadzorcy przestrzeni usługowej, publicznej albo biurowej postarali się o to, by zapewnić wszystkim rowerzystom wygodne miejsce do parkowania na ich pojazdy. Nie muszą być to żadne skomplikowane i drogie konstrukcje. Wystarczające będą proste w swojej budowie i montażu oraz wygodne w użyciu, stojaki typu U, przy których będzie można zostawiać bez żadnego problemu wszystkie rowery. Zapewnią one bezpieczeństwo dwukołowym pojazdom, a przy okazji nie zajmą dużo miejsca. Nie nadwyrężą też budżetu firmy. Sprawią jednak, że dana instytucja będzie prezentowała się profesjonalnie w oczach klientów – pokazując że ma na uwadze potrzeby każdego z nich. Kilka ustawionych obok siebie stojaków spełni oczekiwania naprawdę wielu rowerzystów.

Stojak rowerowy typu U

Wybrany stojak powinien być naprawdę dobrej jakości, by mógł posłużyć przez lata tak, by rowerzyści nie mieli z nim żadnych problemów. Takie właśnie stojaki rowerowe typu U, można znaleźć na stronie https://wiatarowerowa.pl/pl/c/Stojaki-typu-U/24. Modele stojaków rowerowych typu U są produkowane na bazie stali nierdzewnej. Produkty o kwadratowych kształtach wykonuje się z profili stalowych. Są to produkty odznaczające się niezwykłą trwałością. Wszystko dlatego, że każdy z modeli został ocynkowany ogniowo, co zabezpiecza materiał przed korozją na skutek wilgoci. Uodparnia go też na zmienne i niekorzystne warunki pogodowe czy silne różnice temperatur. Stojaki są dostępne w kilku wariantach wymiarowych (60×80, 80×80 i100x80 cm). Dzięki temu już przy zakupie można odpowiednio dopasować stojaki do posiadanej przestrzeni. Poszczególne modele różnią się też między sobą wyglądem. Mogą być to stojaki klasyczne (o obłym kształcie), stojaki o bardziej nietypowych – kwadratowych kształtach, a także stojaki rowerowe typu U, ale z dodatkiem barierki. Te ostatnie spełniają wtedy podwójną rolę – są oparciem dla rowerów, ale też np. staną się bezpiecznym oddzieleniem budynku od drogi. Montaż stojaków typu U może odbywać się (wedle wybranej i zakupionej wersji) na dwa sposoby. Pierwszym jest przykręcenie go (kołkami rozporowymi albo kotwami) bezpośrednio do podłoża, a drugim osadzenie w betonie. Stojak rowerowy U pozwala zaparkować przy nim rowery z obu stron. Odległość między kolejnymi stojakami powinna wynosić od 80 do 120 cm. Umożliwia to wtedy swobodny dostęp do pojazdów z każdej strony.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.