Flatte – pomoc w wynajęciu mieszkania

Artykuł sponsorowany.

Wynajmowanie mieszkania to dobry sposób na uzyskanie dochodów. Ale znalezienie uczciwych klientów nie jest takie proste. Warto zatem skorzystać z usług Flatte – serwisu pomagającego w wynajmowaniu lokali mieszkalnych.

Wiele osób w Polsce oferuje mieszkania do wynajęcia, wiele innych takich lokali poszukuje. Jednakże właściciel zawsze ponosi ryzyko. Najemca może okazać się niewypłacalny lub nieuczciwy, może również zdemolować mieszkanie czy być uciążliwy dla sąsiadów. Nie każdy też poradzi sobie z załatwianiem formalności. Na szczęście, jeśli chcemy wynająć swoje mieszkanie i uniknąć kłopotów, możemy skorzystać z platformy do wynajmu https://www.flatte.app/.

Platforma do wynajmu mieszkań – czym się zajmuje?

Jeśli wystawiamy mieszkanie na wynajem, chcemy, aby wszystko przebiegło bezstresowo i sprawnie. Platforma Flatte pozwala na uniknięcie związanego z wynajmowaniem ryzyka i ułatwia całą sprawę. Oferuje pomoc na każdym etapie: od przygotowania lokalu, poprzez wyszukanie i zweryfikowanie najemcy, aż po obsługę codziennych zdarzeń, typu naprawy, płatności, itd. Jeśli mamy więcej mieszkań, dzięki Flatte możemy nimi wygodnie zarządzać.

Platforma do wynajmu mieszkań – co oferuje?

Co zyskujemy, korzystając z serwisu Flatte? Przede wszystkim będą to:

  1. Wystawienie ogłoszenia – specjaliści z Flatte przygotują ofertę wynajmu mieszkania, zarówno pod kątem treści, jak i zdjęć. Ogłoszenie umieszczone zostanie na wybranych platformach, Flatte natomiast zajmie się obsługą zgłoszeń oraz selekcją potencjalnych najemców.
  2. Weryfikacja najemców – dzięki współpracy z AIS Gateway zweryfikowana zostanie historia transakcji oraz zdolność do regulowania płatności potencjalnego najemcy.
  3. Gwarancja pokrycia czynszu – jeśli w ciągu 30 dni od daty przekazania lokalu gotowego do wynajmu nie zostanie znaleziony najemca, Flatte zobowiązuje się do poniesienia kosztu czynszu administracyjnego do czasu znalezienia osoby, która wynajmie mieszkanie, jednakże nie dłużej niż przez 3 miesiące.
  4. Platforma dla wynajmującego – umożliwia ona śledzenie przychodów z tytułu najmu, sprawdzanie zysków oraz przeglądanie informacji dotyczących mieszkania.
  5. Aplikacja dla najemcy, dzięki której będzie on mógł uiszczać opłaty, zgłaszać awarie, zlecać naprawy usterek, itd.
  6. Specjalne rabaty na usługi dodatkowe, polecenie rekomendowanych partnerów wspierających przy remontach, przeprowadzkach i innych pracach związanych z mieszkaniem.

Z Flatte można bezpiecznie, bezstresowo i wygodnie wynająć swój lokal. A potem czerpać z tego przychody.

admindo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.